Dzień seniora na Gaju

W piątek, 17 listopada, na terenie Szkoły Podstawowej Nr 90 przy ul. Orzechowej odbyły się (coroczne) obchody Dnia seniora na Gaju, zorganizowane przez Radę Osiedla Gaj oraz Osiedlowy Klub Seniora. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

 

Uroczyste spotkanie seniorów z naszego osiedla odbyło się jak co roku w Szkole Podstawowej Nr 90. Spotkanie związane z obchodzonym 20-listopada Europejskim Dniem ma na celu integrować starszych mieszkańców Gaju. Na spotkaniu zorganizowanym wspólnie przez Radę Osiedla Gaj oraz Osiedlowy Klub Seniora pojawili się m.in.: Przewodniczący Rady Osiedla Gaj Adam Wojtaszewski, Koordynator Klubu Seniora na Gaju Małgorzata Ryfa, przedstawiciel miasta, Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Wrocławia Jacek Sutryk, Dyrektor SP Nr 90 Joanna Sinicka oraz przedstawiciele m.in. Związku Emerytów i Rencistów, Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Uroczystość wzbogacił występ śpiewaka, aktora, solisty Teatru Muzycznego Operetki Wrocławskiej, a obecnie Teatru Capitol – Mirosława Owczarka.

 

 

 

Życzenia dla Seniorów od Przewodniczącego Rady Osiedla Gaj Adama Wojtaszewskiego:

Z okazji Dnia Seniora pragnę z ogromnym szacunkiem pochylić głowy przed szacownym pokoleniem najstarszych mieszkańców Osiedla Gaj. To szczególny moment, który pozwala docenić i podkrślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia. To seniorzy są bowiem źródłem życiowej mądrości, której nabywa się właśnie z upływem lat. W tym uroczystym dniu proszę, abyście przyjęli moje najserdeczniejsze życzenia: aby był to dla Państwa okres zasłużonego, prawdziwego odpoczynku i pełnej satysfakcji z przeżytych lat. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do niespełnionych marzeń i zamierzeń oraz właściwego wykorzystania życiowej wiedzy. Szanowni Seniorzy życzę Wam długich lat życia w dobrym zdrowiu, pełnych radosnego ciepła, pogody ducha, a każy dzień niech dostarcza Państwu wiele radości i uśmiechu na twarzy. Znany amerykański polityk Beniamin Franklin powiedział, że „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Wszystkim Państwu życzę zatem braku czasu…

 

 

Fotorelacja:

 

 

 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On