Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie nowego parku na Gaju

Serdecznie zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w rozpoczynających się konsultacjach społecznych dotyczących planowanego nowego parku na osiedlu Gaj (przy ul. Kłodzkiej i ul. Kukuczki). Zachęcamy do zgłaszania uwagi i propozycji. Więcej informacji o parku oraz o sposobie zgłaszania propozycji w dalszej części artykułu. 

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w rozpoczynających się konsultacjach dotyczących planowanego parku na osiedlu Gaj przy ul. Kłodzkiej i J. Kukuczki.

 

GAJ2-02

 

 

Co wiemy o projekcie?

4,5 hektarowy teren zielony z drzewami powstanie między ulicami Kukuczki i Kłodzką. To odpowiedz magistratu na liczne prośby mieszkańców południowej części Gaju dotyczące budowy parku w tym rejonie osiedla.

 

Lokalizacja inwestycji (wygląd obecny) 

Park powstać ma w południowej części osiedla Gaj, pomiędzy ulicami Jerzego Kukuczki, Kłodzką, a nasypem kolejowym oddzielającym Gaj i Wojszyce.

 

2015-02-15-14.41.34

 

wojszycegaj2

 

Konsultacje społeczne 

 

parkowygaj1

 

Wypełnij ankietę 

 

Pretty, young businesswoman/college student using her tablet computer (shallow DOF; color toned image)

 

Celem ankiety jest zebranie opinii, uwag i propozycji mieszkańców na temat  koncepcji planowanego parku na Gaju przy ul. Kłodnickiej i J. Kukuczki we Wrocławiu.

Można również pobrać wersję papierową w formacie .pdf, wypełnić ją i dostarczyć do 28 września 2016 r. do Biura ds. Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia: ul. G. Zapolskiej 4, pokój nr 120.

Ankieta dotycząca inwestycji na Gaju: http://www.wroclaw.pl/rozmawia/wypelnij-ankiete

 

Więcej informacji 

Szczegóły konsultacji dostępne na stronie: http://www.wroclaw.pl/parkowy-gaj

Ankieta dotycząca inwestycji na Gaju: http://www.wroclaw.pl/rozmawia/wypelnij-ankiete

Uwag prosimy przesyłać na adres konsultacje@um.wroc.pl.

 

 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On