„Przewietrz swoją szafę” – charytatywna akcja CH Ferio Gaj

Zachęcamy do wzięcia udziału w charytatywnej akcji „Przewietrz swoją szafę” zorganizowaną na rzecz potrzebujących dzieci z Gaju. Aby pomóc dzieciom z osiedla wystarczy przyjść w sobotę (21 maja) w godz. 10-18 do Centrum Handlowego Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej i przynieść pościel, ręczniki, środki czystości bądź dziecięce ubranka i zabawki. 

 

AKCJA: „Przewietrz swoją szafę”  – 21. maja, godz. 10:00-18:00, parking FERIO Gaj

 

Plakat Przewietrz swoją szafę

 

Przynieś pościel/ręczniki/środki czystości/środki higieniczne/ubranka dla dzieci i pomóż potrzebujących z  najbliższej okolicy – w zamian za to odbierz bon na zakupy do sklepów FERIO Gaj bądź sadzonkę (za mininium 3 kg przyniesionych rzeczy – bon o wartości 30 PLN, poniżej 3 kg – sadzonka kwiatka).

Dzięki tej akcji wspólnie pomożemy organizacjom, placówkom i instytucjom lokalnych tj.: MOPS – Zespół Terenowej Pracy Socjalnej nr 5, Szkoła Podstawowa nr 90, Caritas, Przedszkole nr 92, Przedszkole nr 49.

 

W ramach akcji przygotowano atrakcje dla dzieci i dorosłych:

– Kącik zabaw dla dzieci w FERIO Gaj – malowanie, animacje, skręcanie baloników oraz malowanie buziaków – w wykonaniu Kinderplanety w FG.

– Bezpłatne badania lekarskie dla Klientów – pomiary ciśnienia, tkanki tłuszczowej i BMI – w wykonaniu Centrum Medyczne Synexus.

– Dermokonsultacje (Dermosfera).

– Atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańca.

 

ZEBRANE RZECZY ZOSTANĄ PRZEKAZANE NASTĘPUJĄCYM INSTYTUCJOM NA OSIEDLU

MOPS, Zespół Terenowej Pracy Socjalnej nr 5

– zbieranie: pościeli, ręczników, środków czystości, środków higienicznych (w każdej ilości), odzież dziecięcą w rozsądnej ilości.

Szkoła Podstawowa nr 90

– środki czystości  (dla ok. 20 rodzin);

– ubrania/obuwie (dla 8. uczniów).

Caritas:

– ręczniki/pościel, mydło

Przedszkole nr 92

– środki czystości czterem wychowankom.

 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! Przekażcie tę informację również Waszym rodzinom i znajomym! 

 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On