Galeria zdjęć z weekendu otwarcia pawilonu kultury ESK

[Aktualizacja z 5.05.16: nowe zdjęcia z drugiego dnia weekendu] W miniony weekend, tj. 30.04-1.05, wystartował pawilon kultury na Gaju. Przedsięwzięcie, zorganizowane w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, przyciągnęło licznie mieszkańców osiedla. Do końca września, w każdy weekend w Parku Słonecznym na Gaju, odbywać się będą wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne, mające na celu promować kulturę i idee społeczeństwa obywatelskiego. Zapraszamy do fotorelacji z weekendu otwarcia pawilonu kultury na Gaju:)

 

42

 

Pierwszego dnia, przy ślicznej pogodzie i sporej frekwencji (zwłaszcza ze strony młodszych mieszkańców osiedla) otwarto scenę pawilonu kultury ESK. Na scenie pojawili się koordynatorzy projektu (Grzegorz Pytlarz i Anna Gałuszka) oraz Radni Rady Osiedla Gaj.

 

  

(Reportaż przygotowany przez Media Brzmienie M: Ewa Witczyńska, koordynator MBM, naczelna.)

 

Główną atrakcją dnia były warsztaty malowania toreb połączone z wystawą prac.

 

DSCN4238

 

W niedzielę zaś na scenie ESK odbyły się warsztaty muzyczne dla dzieci.  Nie zabrakło wspólnego śpiewania i dobrej zabawy.

 

DSCN4258

 

Wszystkim gościom dziękujemy za wspólną zabawę oraz zapraszamy wszystkich na kolejny weekend z kulturą na osiedlu!

 

DSCN4286

 

Więcej informacji o programie na nadchodzący weekend już w najbliższy czwartek na naszej stronie oraz profilu na facebooku!

 

DSCN4298

 

 

NASZA FOTORELACJA 

 

 

 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On