15-lecie Gimnazjum Nr 25 na Gaju

Zapraszamy do fotorelacji z 15 lecia Gimnazjum Nr 25 na Gaju.

30 października b.r. Gimnazjum Nr 25 im. m. Władysława Kopalińskiego przy ul. Orzechowej 62 obchodziło 15 lecie istnienia. W związku z rocznicą odbył się uroczysty apel upamiętniający 15 lat pracy placówki.

Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście, w tym m.in. Prezydent Wrocławia Pan Rafał Dudkiewicz. Radę Osiedla Gaj reprezentowali Przewodniczący Rady Osiedla Adam Wojtaszewski oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla Stefan Zydorowicz. Wśród gości pojawili się również przedstawiciele rodziców, absolwenci oraz Proboszcz Parafii Świętego Franciszka z Asyżu z ul. Borowskiej – ks. Proboszcz Kazimierz Sroka.

Pierwszy dzwonek w szkole rozbrzmiał 1 września 1999r., kiedy to pierwszy rocznik gimnazjalistów rozpoczął naukę po reformie szkolnictwa. Początkowo zajęcia odbywały się w wydzielonej części Szkoły Podstawowej Nr 90, z którą do dziś Gimnazjum dzieli duży budynek w centrum osiedla. W raz z przybywaniem klas kolejnych roczników szkoła powiększała się i rozwijała. Dziś to nowoczesna placówka edukacyjna kształcąca młodzież z terenu Gaju oraz częściowo z terenów sąsiednich osiedli.

Rada Osiedla Gaj wspiera szkołę i od lat ściśle współpracuje na rzecz młodzieży z osiedla.

Gratulujemy więc pięknej rocznicy i życzymy dalszych lat sukcesów wszystkim nauczycielom, pracownikom oraz uczniom i absolwentom szkoły.

 

Galeria zdjęć

 

 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On