Nowy Lidl na Gaju. Oprócz marketu także biura.

Na działce przy ul. Borowskiej, między jednostką straży pożarnej a stacją benzynową, powstanie kolejny sklep marki Lidl. Ale nie tylko – jak zapowiadają przedstawiciele sieci dyskontów, w obiekcie znajdzie się też przestrzeń biurowa do wynajęcia o łącznej powierzchni blisko 600 metrów kwadratowych. Inwestycja ma być gotowa w drugiej połowie przyszłego roku.

Do niedawna na działce między jednostką straży pożarnej a stacją benzynową swoją siedzibę miała m.in. spółdzielnia pracy wyrobów chemicznych i gumowych „Izopren”. Latem jednak budynki stojące na rogu al. Armii Krajowej z ul. Borowską zrównano z ziemią.

 

borowska_fotopolska

 

Jak się okazuje, teren kupiła jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci dyskontów. Oczywiście powstanie tam kolejny sklep, ale nie tylko.

– Firma Lidl zamierza wybudować obiekt biurowo-handlowy przy ul. Borowskiej, w sąsiedztwie stacji paliw Lukoil – wyjaśnia Patrycja Kamińska z Lidl Polska.

Przedstawiciele sieci tłumaczą, że powierzchnia sklepu będzie podobna do innych obiektów Lidla w naszym mieście.

– Dodatkowo w obiekcie znajdzie się przestrzeń biurowa do wynajęcia o łącznej powierzchni 590 metrów kwadratowych – dodaje Patrycja Kamińska.

Otwarcie sklepu Lidl przy ul. Borowskiej planowane jest na drugą połowę 2014 roku.

 

borowska2_fotopolska

 

Źródło

Źródło: www.tuwroclaw.com Autor: Tomek Matejuk Data publikacji: 22.10.2013r. Fotografie: www.fotopolska.eu

 

 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On