20 lat GajOnline!

28 sierpnia 2003r., czyli równo 20 lat temu po raz pierwszy wyświetlona została strona GajOnline, która z czasem stała się oficjalną stroną internetową Rady Osiedla oraz Osiedla Gaj.

GajOnline, czyli najbardziej lokalny portal w mieście. Z takim hasłem nasz serwis internetowy funkcjonuje już równo 20 lat. Przez ten czas zmieniała się nie tylko strona i internet, ale również Gaj.

Przez 20 lat strona przeszła kilka dużych zmian technicznych i wizerunkowych. Od prostej strony internetowej do nowoczesnego serwisu internetowego, dostępnego wygodnie z poziomu komputera jak i telefonu.

Od 2005r. serwis stał się oficjalną stroną internetową zarówno Osiedla Gaj jak i Rady Osiedla Gaj.

W 2007r. witryna została nagrodzona nagrodą „najlepszej wrocławskiej strony internetowej osiedla” według Prezydenta Wrocławia.

Największa siłą strony zawsze był kontakt z mieszkańcami. W pierwszych latach działalności za pomocą popularnego w tamtym czasie forum dyskusyjnego, a dziś głównie za pomocą mediów społecznościowych. W tym roku śledzi nas w internecie ponad 6000 mieszkańców Gaju, co w przeliczeniu na gospodarstwa domowe daje bardzo dobry wynik w skali wrocławskich osiedli.

Serdecznie dziękuję Państwu za ten wspaniały i wyjątkowy czas.

Piotr Nawrotek,

redaktor naczelny.

Author: RO Gaj

Share This Post On