Festyn Osiedlowy na Gaju – fotorelacja z imprezy

Zapraszamy do fotorelacji z festynu osiedlowego na Gaju, który odbył się 24 września 2022r., w Parku Słonecznym na Gaju!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas tegorocznego Festynu Osiedla Gaj:) Pogoda, atmosfera, atrakcje oraz goście zdecydowanie dopisały!

Festyn obfitował w atrakcje dla najmłodszych. Zabawę dzieciom zapewniały profesjonalne animacje i liczne konkursy. Ponadto nie mogło zabraknąć dmuchanego zamku i zjeżdżalni, a także waty cukrowej oraz stoisk z zabawkami.

Równolegle do wydarzeń na scenie, na boisku piłkarskim rozgrywał się finał zmagań „Sportowego Gaju”. Dzieci biorące udział w rozgrywkach odebrały pamiątkowe medale, które wręczone zostały przez przedstawicieli Rady Osiedla Gaj oraz Klubu Piłkarskiego Respect Gaj – Pan Adam Wojtaszewski oraz Jerzy Juszczak.

Podczas festynu na scenie wystąpił Zespół Taneczny „Gracja” oraz Chór „Niemoża”.

Pojawili się również goście specjalni – m.in. przewodniczący Rady Osiedla Gaja Pan Adam Wojtaszewski oraz Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław Południe, Pan Marek Dera.

W pobliżu sceny pojawiły się także punkty i stoiska patronackie sponsorów imprezy, w tym Sklepu Spar, który specjalnie na festyn oddelegował swojego futrzastego reprezentanta w postaci misia.

Na festynie odbył się również kiermasz charytatywny na rzecz chorej na SMA Jagódki. W imieniu bliskich dziewczynki dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie oraz pomoc.

Głównym punktem programu był wieczorny koncert Zespołu „Amper”.

Imprezę poprowadził aktor i pszczelarz z Gaju – pan Mirosław Majcherek.

FOTORELACJA Z FESTYNU:

Serdeczne podziękowania dla sponsorów festynu:

Centrum Handlowe Gaj
Ferio Gaj
Fabryka idei
Sklep Eurospar
Drukarnia Osiedlowa
Sklep Carrefur ul. Bardzka
Sklep Żabka ul. Krynicka 52
Miasto Wrocław

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On