Głosujmy na szkołę z Kłodzkiej!

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 21 z ulicy Kłodzkiej bierze udział w konkursie na budowę na terenie szkoły autorskiego projektu centrum gier chodnikowo-korytarzowych. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i wsparciu szkoły!

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 21, Pan Maciej Jakubaszek oraz Tomasz Niemier, miesiąc temu postanowili wziąć udział w konkursie realizowanym przez firmę Benefit Systems (operatora kart Multisport). Konkurs o nazwie „Multiuczynek”, polega na napisaniu sportowego projektu ukierunkowanego na najbliższe otoczenie. Posiłkując się własną obserwacją oraz doświadczeniem pedagogicznym nauczyciele postanowili napisać projekt dotyczący stworzenia na terenie Szkoły Podstawowej nr 32 (im. 100 – lecia Niepodległości Polski) kolorowych gier chodnikowo-podłogowych. Ideą projektu jest, aby Nowoczesny System Gier skierowany był zarówno do najmłodszych, jak i do ich rodziców oraz wszystkich mieszkańców Gaju, a także pobliskich Wojszyc i Jagodna!

 

 

Jeden sukces już jest! Pomysł, przedstawiony w Warszawie przez nauczycieli SP 32 spodobał się komisji konkursowej i został wybrany do finałowej 10-tki projektów nadesłanych z całej Polski.

Teraz pozostaje pomóc i głosować! Pięć projektów z największą liczbą głosów otrzyma 30 tyś złotych na realizację stworzonego przez siebie projektu!

Głosować należy codziennie do 2 grudnia pod adresem: https://www.kartamultisport.pl/dobry-multiuczynek/projekt-2/

 

 

Poniżej przedstawiamy wizualizacje projektu. 

Rada Osiedla Gaj oficjalnie wspiera inicjatywę!

 

 

 

 

*Tekst powstał przy współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 32 przy ul. Kłodzkiej na Gaju. 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On