Seniorzy z Gaju zwiedzają Dolny Śląsk

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z wycieczki seniorów z Gaju do pereł Dolnego Śląska – Opactwa cystersów w Henrykowie oraz Jaskini Niedźwiedziej i Lądka Zdrój. 

 

 

Wycieczka odbyła się w sobotę, 6 października. W zorganizowanym przez Radę Osiedla Gaj wyjeździe uczestniczyli seniorzy z Klubu Seniora na Gaju, Związku Emerytów i Rencistów oraz Związku Żołnierzy Wojska Polskiego – koła z Gaju. 

 

 

Autokar z seniorami wyjechał spod Szkoły Podstawowej Nr 90 przy ul. Orzechowej około godziny 8 rano.  Pogoda dopisała, a plan był napięty.

 

 

Najpierw autokar zawiózł uczestników wycieczki do Opactwa Cystersów w Henrykowie, gdzie wraz z przewodnikiem odbyło się zwiedzanie kompleksu.

 

 

Następny w programie był obiad w Kłodzku. Po nim odbyło się zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie oraz krótki spacer po okolicy.

 

 

 

Wieczorem zaś uczestnicy wyjazdu integrowali się przy ognisku w Lądku Zdrój. 

 

 

Wyjazd został całkowicie sfinansowany z środków Rady Osiedla Gaj. Wyjazd do nie tylko zwiedzanie pięknych miejsc naszego rejonu, ale przede wszystkim szansa na aktywizację i integrację starszych mieszkańców osiedla. 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Author: Piotr Nawrotek

Share This Post On