Nabór na koordynatora projektu Parku ESK na Gaju

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Rada Osiedla Gaj poszukują kreatywnych, ambitnych i nie bojących się działać osób, które chciałyby zostać koordynatorem tegorocznej edycji projektu Parku ESK (Emocje-Sport-Kultura) na Gaju. 

 

Parki ESK Emocje-Sport-Kultura (skrót zastąpił Europejską Stolicę Kultury, czyli wrocławskie przedsięwzięcie kulturalne z 2016r.) to odbywające się w wiosenno-letnie weekendy bezpłatne wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne we wspólnej przestrzeni wrocławskich parków. Autorami wydarzeń odbywających się w Parkach ESK są sami wrocławianie, a także organizacje pozarządowe, rady osiedli. 

 

Warsztaty pod chmurką, plenerowa czytelnia, koncert na świeżym powietrzu, zawody sportowe w parku – to tylko kilka propozycji wydarzeń, które mogą odbywać się na parkowych scenach w pawilonach kultury Parków ESK Emocje-Sport-Kultura. W dziewięciu wrocławskich parkach stoją pawilony kultury – plenerowe sceny i miejsca spotkań wrocławian*.

 

Jednym z tych miejsc jest Park Słoneczny na Gaju, gdzie cyklicznie w sezonie letnim, od 2016r. odbywają się wydarzenia związane z kontenerem kultury ESK. 

Obecnie WCRS  oraz Rada Osiedla Gaj poszukują osoby, która podejmie się roli koordynatora projektu. 

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych poprowadzeniem projektu na osiedlu Gaj prosimy o osobiste zgłaszanie się do siedziby Rady Osiedla Gaj przy ul. Krynickiej 80 w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 18-20.

 

 

(*) Źródło: http://parkiesk.wroclaw.pl/ 

Autor: Rada Osiedla Gaj

Udostępnij